Sklep i gra

Błędy ogólne zauważone w grze i na forum.
PruskieDziecko
Pyskacz zwiadowca

Sklep i gra

Post autor: PruskieDziecko » 02 stycznia 2016, 12:44

Wykryłem dwa błedy:

1) Znalazłem 3 sztuki broni PW2-P2. Nazwy dokładnie nie pamiętam, więc mogę coś przekręcić, ale brzmiała jakoś tak. To był pistolet maszynowy z tego co widać na obrazku. Na dole było napisane, ze jego cena to 0, ale w sklepie jak się chciało sprzedać to pokazywało się, że jego cena to 100 platyny. Sprzedałem 3 sztuki, ale platyny ani złota mi nie przybyło.

2) Od 3 dni mam problem bo nie mogę grać. Jak wejdę do gry to mam pasek ładowania w menu "Aktualne Akcje" i nic nie mogę zrobić bo nie jestem w kapsule. Gdzieś musiałem się zawiesić i przez to od kilku dni nic nie moge robić.

EDIT:
Problem numer dwa sam się rozwiązał dziś, ale kupiłem 4 skrzynie mistrzowskie w loży poszukiwaczy i punkty mi zabrało a skrzyń nie ma - miałem 259 pkt. teraz mam 19.

Parem
Kretostwór

Re: Sklep i gra

Post autor: Parem » 03 stycznia 2016, 17:22

Ja też kupiłem skrzynie i jej nie dostałem, a punkty znikły.

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Sklep i gra

Post autor: Admin » 09 stycznia 2016, 16:05

1) Tak, to zostało poprawione. Ogólnie - przedmioty znalezione na eksploracji nie powinny mieć wartości w platynie tylko w złocie. Był to błąd, który już nie wystąpi.

2) Paru graczy to zgłosiło - zostało poprawione chwilę później.

Sprawa skrzyni - zaraz sprawdzę, ale miejcie na uwadze, że te w stolicy są otwierane automatycznie, tzn. Do waszego ekwipunku trafi od raz przedmiot, a nie skrzynia. Mam w planach to zmienić, ale będziecie musieli poczekać.

//Ok, skrzynie poprawione. Dostaliście (przynajmniej częściowy) zwrot zapisków poszukiwacza.

ODPOWIEDZ