Strona 1 z 2

Artefakt końca

: 12 lutego 2016, 17:06
autor: Tezcatlipoca
Witam, mam zadanie aby znalezc jeden artefakt konca. I takowy dzisiaj wlasnie znalazlem, mam go w plecaku a mimo to zadanie sie nie zaliczylo. Zalozylem wiec go ale tez to nic nie dalo. Prosze o pomoc ;) PS. ctrl+ F5 tez nie pomaga

Re: Artefakt końca

: 14 lutego 2016, 09:02
autor: Tezcatlipoca
Witam, dzisiaj po nocnych wojażach znalazlem kolejny artefakt konca i dopiero teraz zadanie mi zaliczylo ( w zadniau byl tylko 1 do znalezenia jak cos) . Mimo to prosze admina o sprawdzenie tego gdyz inni moga miec podobny problem. Pozdrawiam

Re: Artefakt końca

: 14 lutego 2016, 19:26
autor: Admin
O którym zadaniu mowa? Poboczne czy główne?

Re: Artefakt końca

: 27 lutego 2016, 17:10
autor: MenElf
Witam.
Mam podobny problem z tym zadaniem. Jest to zadanie, które uzyskałem w Stolicy, jako dodatkowe. Znalazłem już trzy artefakty końca, ale zadanie się nie odblokowało. Właściwie to nie jakieś utrudnienie w grze więc sobie pomału szukam innych artefaktów, ale ciekaw jestem też innych zadań na wyższych poziomach.
Pozdrawiam

Re: Artefakt końca

: 28 lutego 2016, 18:27
autor: Admin
Ok, zweryfikowałem to u siebie i nie widzę błędów. Upewnij się proszę, że na pewno znajdujesz artefakt końca (kolor purpurowy), a nie artefakt początku (niebieski). No i statystyki w Twoim profilu twierdzą, że mogła zajść pomyłka.

Artefakty początku: 4
Artefakty końca: 1
Unikaty: 0

Re: Artefakt końca

: 25 listopada 2016, 11:35
autor: HeX
Witam, również spotkałem się z tym problemem, mianowicie: znalazłem takowy artefakt w kolorze purpurowym, ale ani w postępie zadania, ani w statystykach nie ma wzmianki o tym znalezisku. Zadanie również uzyskane w stolicy.
Pozdrawiam

Re: Artefakt końca

: 26 listopada 2016, 18:25
autor: Admin
Wskutek jakiej akcji został on odnaleziony? "Poszukiwanie", "Losowe zdarzenie", czy innej?

Re: Artefakt końca

: 26 listopada 2016, 22:19
autor: HeX
Wskutek poszukiwania.
@edit Sytuacja powtórzyła się wraz ze znalezieniem kolejnego przedmiotu w kolorze purpurowym, nadal jest opisywany jako artefakt początku.
@edit2 Kolejny, z niedzielnego wieczoru przyjęło mi prawdopodobnie jako przedmiot wyjątkowy.

Re: Artefakt końca

: 28 listopada 2016, 21:38
autor: Admin
Niestety, pomimo starań nie udało mi się powtórzyć błędu. Przeprowadziłem 100 testowych eksploracji typu 'poszukuj' na Twoim koncie, rezultat każdej został dodany do statystyk. Rozumiem jednak, że może być to frustrujące, w nowej wersji gry dodam tam dodatkowy log, aby mieć lepszy wgląd w historię rezultatów poszukiwań. Dziękuję za zwrócenie uwagi na ten problem.

Re: Artefakt końca

: 09 lutego 2018, 13:11
autor: Horton
Raz dostałem z kupionej skrzyni artefakt końca mając zadanie ale nie zaliczyło mi to zadania. Podobnie gra nie reaguje jak wyciągasz ze skrzyni artefakt początku, to chyba nie błąd? Może warto by było jednak uznać te rzeczy ze skrzyń? w końcu artefakt znalazłem, co za różnica czy w skrzyni czy w tunelu? ;)