Brak informacji o budowie modułów w kapsule

Błędy ogólne zauważone w grze i na forum.
Quakage
Kretostwór

Brak informacji o budowie modułów w kapsule

Post autor: Quakage » 25 maja 2016, 06:44

Nie jestem do końca pewien czy to jest błąd czy tego nie widzę, czy też może coś nie tak jest z moją przeglądarką Microsoft Edge.

Nie widzę żadnego "loadingu"/ paska ładowania/ informacji o przebiegu budowy poszczególnych modułów w kapsule. Również jak wyruszyłem na zbieranie surowców w tunelu (w związku z pierwszymi misjami) też nic nie widziałem, nie mogłem korzystać z innych funkcji (np. budowa modułów, wyskakiwał mi komunikat, że nie ma mnie w kapsule). Brakowało mi informacji gdzie jest moja postać w danym momencie czy co robi.

PS. Bardzo się cieszę, że ktoś w końcu pomyślał o zrobieniu gry takiej, w której nie płaci się za jakieś magiczne monety, za które można kupić różne ulepszacze konta.

Pozdrawiam,
Quakage.

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Brak informacji o budowie modułów w kapsule

Post autor: Admin » 31 maja 2016, 20:35

Witam,
Dziękuję za informację - proszę jednocześnie o większą ilość szczegółów dotyczących wersji przeglądarki i urządzenia, z którego korzystasz. Ułatwi to identyfikację problemu. W wersji, którą sam posiadam (stacjonarny, windows 10, edge 25) wszystko wydaje się działać w miarę ok, domyślam się, że problem może dotyczyć Windows Phone?

Pozdrawiam, przepraszam za spóźniony czas reakcji.

ODPOWIEDZ