Wersja 1.1, Nadchodzący serwer testowy. - Dyskusja

Dział do zgłoszeń błędów i dyskusji na temat nowej, aktualnie testowanej wersji gry.
Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Wersja 1.1, Nadchodzący serwer testowy. - Dyskusja

Post autor: Lachesis » 26 kwietnia 2015, 15:23

Pozwoliłem sobie stworzyć temat, w którym gracze mogą wypowiadać się na temat przyszłych zmian odnośnie najbliższej aktualizacji.
Zapraszam wszystkich serdecznie do dyskusji!
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło."

Stephen King - Miasteczko Salem

firebite
Moderator
Profil: http://www.undergame.pl/page/player/1494

Re: Wersja 1.1, Nadchodzący serwer testowy. - Dyskusja

Post autor: firebite » 26 kwietnia 2015, 15:34

Cześć.
Wszystkie zmiany i nowe pomysły wprowadzone w życie Undergame według mnie są ciekawe.
Widać , że Admin się starał , żeby nas zaskoczyć i chyba w moim przypadku mu się udało. :D
Nie rozumiem tylko czemu uważa On , że poświęca nam mało czasu , w aktualizacji pojawia się na prawdę wiele rzeczy i grając w podobne gry przed Under nie przypominam sobie , aby grupa tworząca daną ,,rozgrywkę" oddawała tyle czasu dla nas - graczy.

Jeśli chodzi o to co najbardziej mi się spodobało , były to :
System tworzenia przedmiotów - przedmioty i ekwipunek - roboty wspomagające gracza.

Z poważaniem. - firebite
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2015, 15:44 przez firebite, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Post autor: Lachesis » 26 kwietnia 2015, 15:42

Ja do tego co wspomniałeś Firebite (mimo, że wszystko jest świetne) dodam przede wszystkim zmiany odnośnie mapy. Szczególnie punkt związany z modułem, który będzie o wiele przydatniejszy niż dotychczas.
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło."

Stephen King - Miasteczko Salem

Tobini
Psia Bestia

Post autor: Tobini » 26 kwietnia 2015, 17:03

podobnie jak was to co mnie mile zaskoczylo to obszerna lista zmian, i to ze admin naprawde jest taki aktywny i zaangazowany, moze to bedzie w koncu jakas gra ktora wciagnie mnie na dluzej, adminie, chwala ci za to ze nie zrobiles gry pay2win, oby nie zabraklo ci motywacji, od czego jestesmy zalezni jak nie od niej ; p

firebite
Moderator
Profil: http://www.undergame.pl/page/player/1494

Post autor: firebite » 27 kwietnia 2015, 17:54

Edit : Lachesis poprawił właśnie moje poglądy na temat tego , co tu pisałem - uważam , że nie ma się co dalej ,,spierać''.
Cześć.
Wracając jeszcze do listy nowości , które zostaną wprowadzone :
,, Warunkiem otrzymania przedmiotu jest wyruszenie na co najmniej dwugodzinną eksplorację dowolnego typu. "
Cóż.. od początku uważałem , że tego chcę - jednak proponowałbym , aby pewne ustawienia w tym przypadku zostały zmienione.
Według mnie ograniczenie szans na znalezienie przedmiotu poprzez zmuszenie do dłuższej eksploracji jest sensowne , jednak sądzę , że powinno to podlegać dopiero pod wyprawy na powierzchnię - graczy z poziomem poszukiwania 15 lub cechami odnajdywania przedmiotów wyjątkowych 20%.
Myślę także , iż przedmioty zwykłego typu nie powinny zaliczać się pod ten warunek , gdyż zabierają tylko złoto z poszukiwań przez co zmniejszy się ilość osób wykonujących dany rodzaj zadania.

Liczę na to , że znajdą się osoby , które poprą moje zdanie lub podważą to co tu piszę ;p
Z poważaniem. - Firebite
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2015, 20:38 przez firebite, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 27 kwietnia 2015, 19:00

Ale upewnijmy się, że piszemy o tym samym - rzecz odnosi się nie do przedmiotów ekwipunkowych a tych, które same w sobie będą służyły do tworzenia nowych, innych przedmiotów.
W przypadku poszukiwań zewnętrznych problem jest taki, że, jeśli dobrze pamiętam, mało która misja przekracza dwie godziny trwania. Ogólnie - tutaj też na pewnie będą zmiany, ale na razie nic konkretnego. Nie do końca mi się podoba jak działają misje zewnętrzne.

Awatar użytkownika
XinoXPL
Pajęczak
Profil: http://undergame.pl/page/player/843
Kontaktowanie:

Post autor: XinoXPL » 02 maja 2015, 16:16

Witam,
Wybaczcie moją ogromną nieobecność, ale jest to poskutkowane moim wypadkiem
na motorze i tydzień temu wyszedłem ze szpitala, na szczęście lekko połamany. ;)
Cieszy mnie ze powstał serwer testowy, będzie lepiej pracować nad rozwojem gry.

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 02 maja 2015, 16:46

Cześć XinoX!
Ah, zastanawiałem się gdzie zniknąłeś, fajnie wiedzieć, że już jest wszystko w porządku. No, ewentualne pogaduchy zachowajmy na czat na serwerze testowym, albo wątek w offtopie:)

Ok, jeszcze jedna uwaga ogólna:
Jeśli uważacie, że coś mogłoby przyspieszyć testowanie to dajcie znać. Na chwilę obecną eksploracje na testowym trwają 10 minut zamiast godzinę. Surowce, jak już wspomniałem, mogę udostępnić chętnym. Zresztą, zobaczymy jak to dalej pójdzie. Aż tyle do testowania nie ma:)

//Edit dół
Masz dodatkową platynę, aktywuj sobie:)

Awatar użytkownika
XinoXPL
Pajęczak
Profil: http://undergame.pl/page/player/843
Kontaktowanie:

Post autor: XinoXPL » 02 maja 2015, 16:53

Myślę ze premium na strat, jak to było na beta, powinno być.

ODPOWIEDZ