Event 23 - 24 czerwca

Próby literackie, artystyczne i śpiewanie. Stawianie sobie wiecznego pomnika za życia.
Lunar
Moderator

Event 23 - 24 czerwca

Post autor: Lunar » 08 czerwca 2018, 19:46

Tak, coś planuję :)
Jestem uzależniony od eventów, ale co zrobić...

Już wkrótce...

Dane utajnione.
Proszę czekać

Lunar
Moderator

Re: Event 23 - 24 czerwca

Post autor: Lunar » 23 czerwca 2018, 18:37

Zadanie 1 - CYTATY!

Xenomorph
"Dlaczego gram w grę Under? Po pierwsze. Ma świetny postapokaliptyczny klimat, można wczuć się w niej w samotnego Stalkera przemierzającego długie niebezpieczne tunele, coś na podobieństwo Artema z Metra 2033. Bardzo dobre i przemyślane eksploracje, zarówno tuneli, jak i powierzchni. Fajny system znajdowania i tworzenia ekwipunku. Świetny system rozwoju Kapsuły. Bardzo ciekawe wykonywanie zadań. Po drugie. Gromada i ludzie ją tworzący. Często można się na czacie zasiedzieć do białego rana. To mocno integruje człowieka z grą. Po trzecie, co najważniejsze. Czuje się, że gra żyje dzięki turniejom i pojawiającym się okresowo zdarzeniom. To jest bardzo dużym plusem gry. To tyle co mogę tak na szybkiego napisać. Pozdrawiam i życzę udanego eventu :)"

tris
"A więc zaczełam grać z ciekawości lubię takie klimaty i gry przeglądarkowe a teraz gram dla swojej fajnej ekipy :D ale nie tylko bardzo mi się spodobało być w Under , gra ma swój niepowtarzalny urok i fajnych ludzi nie tylko w grupie bo po za nią sa również fajni :D a co do Admina to równy gość ! mimo jęczenia z naszej strony i wielokrotnie z mojej ..... to spełnia zachcianki , i wspiera naszą kreatywność w budowaniu gry :D :D odwala dobrą robotę :D i tyle o.0"

Candy
"a więc no ten... gram bo... lubię :P a Adim jest w dechę :P. Po przykrych doświadczeniach z gry poprzedniej, gdzie sztab informatyków miesiącami rozwiązywał każdy problem, a administracja miała wywalone na graczy, jestem miło zaskoczona naszym adminem. Pogada z graczami, reaguje szybko na problemy. no to by było na tyle ;]"

SzalonaKate
"Dlaczego gram? Bo lubię :P i mi się podoba klimat gry jak i sama gra. Coś o urzędowaniu Admina.. hmm hmm (to tutaj wyczuwam haczyk :>) jak do tej pory najlepsiejszy admin, z jakim się trafiłam ;) mógłby działać czasami szybciej, tj. szybciej wprowadzać zmiany, ale nie wymagajmy zbyt wiele, w końcu jesteśmy ludźmi (bo jesteśmy, prawda? prawda?!) No to chyba wsio :) AVE!"

Eraserhead
"Gra Spoko. Przerzuciłem się tutaj z innej gry i spodobało mi się. Lubię klimaty postapokalipsy, gra okazała się całkiem przyjemna. Gracze kulturalni, pomocni. Jeszcze mi się nie znudziło (8 mies.), więc nie jest najgorzej :) Admina słabo śledzę, ale jego praca jak dotąd jest godna podziwu. "

gracze, którzy zapodali opinie, to:
- SzalonaKate
- Eraserhead
- Candy
- Xenomorph
- tris

ODPOWIEDZ