Taktyki

Wszystko co związane z dyskusjami na temat gry. Opowieści z tuneli.
Sentinel
Zmutowany

Taktyki

Post autor: Sentinel » 09 marca 2015, 07:34

Serwer wystartował, czas wyjąc karty na stół :) jestem ciekaw jaką taktykę obraliście... :)

Od razu zdradzę swoją, niestety nieudaną:) W planach było zdobycie co najmniej 2 bojowych wszczepów i wbicie ich na czwarty poziom wykorzystując skrócenie czasy wypraw o 66.(6)% w fazie treningu i znalezienie niebieskiego/fioletowego bota do tego. No cóż w teorii brzmi to naprawdę dobrze, ale po całym dniu nie było ani 1 bojowego wszczepu(nie liczę tych na mutanty) a poszukiwanie botów zostało zablokowane, i tak popatrzyłem na swoje stanie w miejscu(ludzie 8 lvl'e mają ja 4) i z niej zrezygnowałem. Cóż chyba niezły fail trzeba coś nowego dograć(Ot wpieprzyć się na arenę i dostać solidne baty od ogara :D).
Nadrzędny spamer

Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Re: Taktyki

Post autor: Lachesis » 09 marca 2015, 10:11

Cóż, pomysł był dość ciekawy, spodziewałem się, że robisz właśnie coś takiego (korzystasz ze skróconego czasu). Serwer dopiero wystartował, spokojnie nadrobisz zaległości do czołówki, chociażby dlatego, że masz doświadczenie. Do zobaczenia w czołówce!

Ja poszedłem w coś co znałem, (oczywiście bawiąc się statystykami, aby sprawdzić na ile zmian pozwalają w porównaniu do mojej ostatniej postaci) walka, eksploracja, mam problem tylko ze znajdywaniem lepszych przedmiotów, ale i to przyjdzie z czasem, ewentualnie wyrobię sobie reputację i obkupię się w którejś gildii, gdyż inteligencja teraz dodatkowo zwiększa szansę na przedmioty.

Miałem ochotę potestować postać pod wydobycie, ale wiedziałem, że postać mogę mieć tylko jedną na serwerze, a nie wiem czy sprawiałoby mi to frajdę w dłuższym okresie czasu ;)
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło."

Stephen King - Miasteczko Salem

Sentinel
Zmutowany

Post autor: Sentinel » 09 marca 2015, 10:50

Widzę iż zostałem rozszyfrowany... Najlepsze jest to, iż wszystkie punkty jakie zdobyłem korzystając ze skróconego czasu wbiłem w czip przebijający obronę, ale nie wiem czemu miałem wrażenie iż wartość tego jest jednostkowa a nie procentowa... Jakie było moje zdziwienie po pierwszej walce, cóż poleży i poczeka na przeciwników z 100+ obrony bo dopiero wtedy będzie warto go używać. Też myślałem nad wydobywaniem rozbudową ale tak samo jak Ty postać tylko jedna a bob budowniczy to nie moja działka, bardziej będę wszedł w kierunku wojownika nastawionego na unikaty, ot ciężka sprawa i dużo miesięcy frajdy z tym będzie coś czuję(nie mogę się doczekać 1 użytecznego unikatu).
Nadrzędny spamer

Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Post autor: Lachesis » 09 marca 2015, 10:58

Może dlatego, że sam się zastanawiałem nad wykorzystaniem tego bonusu z fazy treningowej. Przeciwnicy z wysoką obroną na pewno się pojawią, więc czip zawsze się przyda. Ja muszę na nie popolować, bo dość słabo na razie to u mnie wygląda. Punkty sobie zostawiłem i czekam na okazję by jakiś wzmocnić sensowny. Tobie udało się zdobyć unikat jeszcze podczas bety, co prawda jeśli dobrze pamiętam bezużyteczny dla Ciebie, ale zawsze. Ja już nie zdążyłem, ale wszystko przede mną. Ciekaw jestem też tego, czy Adminowi uda się wprowadzić specjalne unikaty dla danego tunelu. To też byłoby ciekawe rozwiązanie.
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło."

Sentinel
Zmutowany

Post autor: Sentinel » 09 marca 2015, 11:02

O a o tych specjalnych unikatach dla danego tunelu nawet nie wiedziałem, czyżbym coś przeoczył?
Nadrzędny spamer

Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Post autor: Lachesis » 09 marca 2015, 11:07

Wydaje mi się, że gdzieś o tym czytałem... Chyba, że pomyliłem z czymś innym. Poszukam po zajęciach, bo może źle coś zrozumiałem, w którejś dyskusji przed zamknięciem beta testów. Nie jestem tego teraz tak pewien, bo szukając "na szybko" nie znalazłem.

Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Post autor: Lachesis » 09 marca 2015, 11:10

Szczerze mówiąc nie wiem skąd mi się to info wzięło. Nie potrafię znaleźć o tym informacji, więc przepraszam jeśli kogoś wprowadziłem w błąd. Poszukam jeszcze później, ale coś mi się wydaje, że mi się to "przyśniło" albo miałem któregoś dnia o tym napisać w ramach propozycji zmian i zapomniałem.

Edit: Znalazłem. Wspominałeś o tym z Adminem w tym temacie
http://www.board.undergame.pl/viewtopic.php?f=4&t=89

Sentinel
Zmutowany

Post autor: Sentinel » 09 marca 2015, 11:21

Aaa chodzi o przedmioty z lokacji, ale to nie unikaty to bazowy przedmiot, który może wypaść tylko w danej lokacji i jest on trochę silniejszy niż inne(gdy odblokujesz lokacje), sam jestem jestem ciekaw jak admin sobie z tym poradzi i od jakich lokacji to zamierza wprowadzić.
Nadrzędny spamer

Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Post autor: Lachesis » 09 marca 2015, 11:57

Okej, czyli ja źle zrozumiałem. Wybacz za wprowadzanie w błąd ;) Mimo wszystko byłoby to ciekawe urozmaicenie.
Prawdopodobnie dostępne będzie od 1-2 lokacji, żeby nowo zarejestrowani też mieli szansę coś zdobyć, ale poczekamy - zobaczymy co będzie z tego pomysłu.

Sentinel
Zmutowany

Post autor: Sentinel » 09 marca 2015, 12:05

Czy ja wiem, chodziło raczej o to aby zachęcić ludzi do późniejszych lokacji gdy już będzie 100% na losowe wydarzenie(bodajże od 50 lvl'a).
Nadrzędny spamer

ODPOWIEDZ