Forum

Wszystko co związane z dyskusjami na temat gry. Opowieści z tuneli.
firebite
Moderator
Profil: http://www.undergame.pl/page/player/1494

Forum

Post autor: firebite » 02 maja 2015, 13:21

Cześć.

Postanowiłem założyć tu dyskusje na temat nowego obrazka naszego forum.
Więc:
Co o nim sądzicie ?
Uważacie nową ,,specyfikacje" forum za lepszą , czy gorszą i czemu ?
Z czym kojarzy się Wam ,,ten" obraz ?
Jaki nastrój u Was powoduje i jaki klimat stwarza i dlaczego ?

Zapraszam do dyskusji , oraz dzielenia się swoimi przemyśleniami - również tymi , które nie graniczą z pytaniami.

Pozdrawiam. - Firebite

Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Re: Forum

Post autor: Lachesis » 02 maja 2015, 13:26

Firebite, dzięki za info. Musiałem odświeżyć stronę przez ctrl+f5 by zauważyć zmianę :O
Ale ten sam problem miałem ze zmianą avatara, dopiero ctrl+f5 pomagał :D

Mnie osobiście się podoba, ale ja uwielbiam strony w ciemnej szacie graficznej i o ile sama strona na to nie pozwala to korzystam z userstyles do dodatku Stylish lub "Color That Site" by ją odrobinę "przyciemnić". Ogólnie dość wiele stron mam w ciemnych kolorach, wygodniej jakoś mi się z nich korzysta, szczególnie w późnych godzinach "nocnych" ;)

A z czym mi się kojarzy? Zagrożenie. Radar. Powierzchnia. Niebezpieczeństwa. Ogólnie z automatu kojarzy mi się czysta postapokalipsa, więc samo logo kojarzy mi się tylko i wyłącznie pozytywnie.
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło."

Stephen King - Miasteczko Salem

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 03 maja 2015, 16:14

No wiecie, ja tylko go zmieniłem, bo mnie czasami raził po oczach jak przeglądałem forum w nocy. To przy okazja taka mała zapowiedź lekkiej zmiany szablonu gry, ale tego się nie spodziewajcie za szybko - robię coś ekstra, głównie na stronę startową, bo, powiedzmy sobie szczerze, mimo, że jest lepsza od tej pierwszej (którą mało kto widział) to nadal nieco straszy.
A z czym mi się kojarzy? Z oklepaną kolorystyką złoto-czarną. Świetna jest.

Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Post autor: Lachesis » 06 maja 2015, 00:43

Tak się zastanawiam, nie chciałbyś dodać odnośnika do strony głównej forum po kliknięciu na to nowe logo forum?
Pytam, bo jestem przyzwyczajony z zajęć marketingu jeszcze, że kliknięcie na logo powinno przenosić na stronę główną i do tego też jestem przyzwyczajony i nadal je klikam :D
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło."

Stephen King - Miasteczko Salem

ODPOWIEDZ