Punkty Umiejętności

Wszystko co związane z Forum i/lub Grą. Staramy się cierpliwie wyjaśnić tajniki gry wszystkim użytkownikom.
firebite
Moderator
Profil: http://www.undergame.pl/page/player/1494

Punkty Umiejętności

Post autor: firebite » 06 kwietnia 2015, 23:23

Cześć
Jak myślicie - w jaki sposób najlepiej rozdawać punkty umiejętności ?

Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Re: Punkty Umiejętności

Post autor: Lachesis » 06 kwietnia 2015, 23:47

Firebite, wszystko zależy od tego jaki lubisz styl gry, zastanów się co Ci się podoba i rozwijaj umiejętności pozwalające być w tym coraz lepszy.
Możesz pójść tylko w jedno, chociaż z tego co widzę hybrydy pozwalają również na dużo.

Gra jest tak skonstruowana, że każdy build na tą chwilę ma sens i każdy daje jakieś korzyści.
Krótko mówiąc: Eksploracje? Walka? Budowa? Zastanów się co pasuje Ci najlepiej i bazując najlepiej na dziale pomocy zobacz, które statystyki pozwalają na poprawę tych cech, na które pragniesz zwrócić uwagę.
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło."

Stephen King - Miasteczko Salem

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Punkty Umiejętności

Post autor: Admin » 07 kwietnia 2015, 20:57

Ponadto weź pod uwagę to, że nawet jeśli teraz któryś styl gry wydaje się zbyt słaby to z pewnością zostanie nieco uatrakcyjniony w przyszłości.
Na przykład teraz gracze-wojownicy mają parę dodatkowych opcji i możliwości zdobycia doświadczenia. Mam nadzieję, że niedługo i do poszukiwaczy los się uśmiechnie. Chcę żeby nagradzani byli gracze 'wierni' jednej ścieżce, ale o 'hybrydach' tez nie zapominam:)

Każdy styl gry ma sens - w najgorszym przypadku punkty możesz resetować w stolicy za paręset sztuk platyny.

ODPOWIEDZ