Mutanty

Wszystko co związane z Forum i/lub Grą. Staramy się cierpliwie wyjaśnić tajniki gry wszystkim użytkownikom.
psyho
Pyskacz zwiadowca

Mutanty

Post autor: psyho » 11 kwietnia 2015, 08:31

Może pytanie nieco naiwne, jednak może ktoś mi podpowie gdzie mogę spotkać mutanty i zdobyć za nie trofea? (zdanie o gladiotorów)

Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Re: Mutanty

Post autor: Lachesis » 11 kwietnia 2015, 14:29

Witaj,

na mutanty możesz trafić w eksploracjach.
Szansa na nie jest podana przy każdej eksploracji zwykłej po ustaleniu wybranej ilości godzin (im więcej - większa szansa, więc warto próbować robić to zadanie w nocy, gdy ustawiasz max h).
Drugim miejscem jest powierzchnia, gdzie w eksploracjach powierzchniowych "Walka" masz podane dużo większe szanse na mutanty.
W razie dodatkowych pytań - pisz. Postaram się odpowiedzieć ;)
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło."

Stephen King - Miasteczko Salem

psyho
Pyskacz zwiadowca

Post autor: psyho » 12 kwietnia 2015, 17:45

Czyli odpalam eksploracje na 12 godzin licząc na zdarzenie losowe ?

Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Post autor: Lachesis » 12 kwietnia 2015, 18:26

Nie, przy każdej eksploracji masz ikonki, jedna z nich odpowiada za szansę na mutanta. Jeśli nie będziesz mógł znaleźć - daj znać zrobię Ci screena.
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło."

psyho
Pyskacz zwiadowca

Post autor: psyho » 13 kwietnia 2015, 17:45

Czyli mutanty to nie pyskacze mutszczóry czy psie bestie ?

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 13 kwietnia 2015, 19:36

Każdy 'potwór' może być zarówno stworzeniem zwykłym, mutantem czy hersztem stada.
Mutanta można rozpoznać przede wszystkim po tym, że jego poziom jest zwiększony o 1 w stosunku do poziomu gracza. Stanowi po prostu trochę trudniejsze wyzwanie i tyle. Ponadto jeśli się nie mylę - obok portretów możesz znaleźć ikonkę, która po najechaniu na nią myszkę ujawni typ stworzenia, z którym masz do czynienia.

Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Post autor: Lachesis » 13 kwietnia 2015, 19:37

Dokładnie, w raporcie z walki masz ikonkę, która po najechaniu podaje nazwę typu stworzenia, z którym walczyłeś.

psyho
Pyskacz zwiadowca

Post autor: psyho » 15 kwietnia 2015, 18:50

Herszt stada ma 10 poziomów więcej w stosunku do poziomu gracza ?

Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Post autor: Lachesis » 15 kwietnia 2015, 19:12

Wydawało mi się, że 4, ale dawno nie spotkałem żadnego, więc nie mam raportu by to potwierdzić.

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 15 kwietnia 2015, 21:23

Tak, coś koło 4.
Silniejsze są tylko stworzenia z Areny.

ODPOWIEDZ