premium

Wszystko co związane z Forum i/lub Grą. Staramy się cierpliwie wyjaśnić tajniki gry wszystkim użytkownikom.
malegadzina
Pyskacz zwiadowca

premium

Post autor: malegadzina » 15 maja 2015, 17:45

czy bedzie mozliwosc wykupienia premium dla graczy mieszkajacych za granica??system pal pal albo cos takiego??

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Re: premium

Post autor: Admin » 15 maja 2015, 20:04

Cześć,

Nie jest to wykluczone, bo od dłuższego czasu miałem zamiar stworzyć możliwość zapłaty przez paypal. Dla mnie samego jest to niesamowicie korzystne, bo prowizja jest znacznie mniejsza niż w przypadku płatności sms. Mam zamiar udostępnić dodatkowe opcje płatności jeszcze na początku czerwca wraz z aktualizacją gry.
Jeśli wolisz jednak zapłacić bezpośrednio na rachunek bankowy teraz to odezwij się na PM.

malegadzina
Pyskacz zwiadowca

Re: premium

Post autor: malegadzina » 15 maja 2015, 20:30

na rachunku bankowym trace oplate za przelew dla mie wygodniej jest placic pal palem albo kredeytka co na to samo wychodzi
hmm weszla w gre ale hmmmmmmmmm musisz cos pozmienic bo na razie robi sie rzeczy ktore nie maja sensu jak np zzbieranie jajek czy lusek ktore nie maja zadnego przeznaczenia w innym poscie dalem pomysl na uzycie tych rzeczy

ODPOWIEDZ