Jakie szanse na Arena Nowicjuszy

Wszystko co związane z Forum i/lub Grą. Staramy się cierpliwie wyjaśnić tajniki gry wszystkim użytkownikom.
Tetro
Psia Bestia

Jakie szanse na Arena Nowicjuszy

Post autor: Tetro » 26 maja 2015, 19:02

Witam

Chciałbym się spytać czy poszukiwacz ma jakieś szanse na wygrana na Arenie Nowicjuszy. Przy zadaniu na poziomie 14 mam pokonać 5 stworzeń. Ale że jestem poszukiwaczem szanse są bliskie 0. Chyba to troszkę nie sprawiedliwe że główny quest jest zrobiony stricte pod wojowników...
mada faka :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Jakie szanse na Arena Nowicjuszy

Post autor: Admin » 26 maja 2015, 19:21

W zasadzie to zauważyłem mały błąd, ale nic znaczącego. Stworzenia na arenie nowicjusza powinny być słabsze o jeden poziom (+5 w stosunku do poziomu gracza, było 6).
Przejrzałem raporty i Twój ekwipunek, spróbuj może zmienić broń dla samych większych obrażeń i kup/znajdź wszczep na ręce (dwugodzinne eksploracje mają sporą szansę na takowy rezultat).

I jeszcze innych spytam - jak wam idzie na arenie? Jest tragicznie czy jednak da radę wygrać? Chodzi mi głównie o osoby, które nie są wojownikami.

Zeraphiel
Pyskacz zwiadowca

Post autor: Zeraphiel » 26 maja 2015, 19:46

Zwykłą arenę robię w najgorszym wypadku 2-3 raz jako poszukiwacz na live, na testowym zawsze za pierwszym razem - dalej jako poszukiwacz, a za 3-4 razem arenę śmierci na 19.

Edit - polecam dokupić zawsze przed areną jednoraz z karczmy najlepiej na siłę, bo daje ona najwięcej w walce.

Tetro
Psia Bestia

Post autor: Tetro » 26 maja 2015, 20:02

udało się za 10 razem :)

Nie wiem czy to przez naprawę admina czy poprzez zakupienie implantu siłowego ale się udało.
mada faka :lol: :lol:

firebite
Moderator
Profil: http://www.undergame.pl/page/player/1494

Post autor: firebite » 26 maja 2015, 23:19

Cześć

Z tego co na razie zauważyłem( a raczej - co mi powiedział Lachesis) to obrona jest tutaj chyba najlepszym sposobem na wygrywanie walk na arenie.

Z poważaniem. - Firebite

Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Post autor: Lachesis » 27 maja 2015, 13:23

Tak, to prawda. Obrona wydaje się chyba najprostszym wyjściem. Wszczepy na zwiększoną obroną, ekwipunek zwiększona obrona/obrażenia. Dodaj do tego robota z polem EMP i powinieneś dawać radę ;)
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło."

Stephen King - Miasteczko Salem

ODPOWIEDZ