Tworzenie przedmiotów

Wszystko co związane z Forum i/lub Grą. Staramy się cierpliwie wyjaśnić tajniki gry wszystkim użytkownikom.
Tetro
Psia Bestia

Tworzenie przedmiotów

Post autor: Tetro » 19 lipca 2015, 12:22

Czy będzie kiedyś aktualizacja systemu tworzenia przedmiotów? Jestem na 5 poziomie wiedzy i mimo oczekiwań nic się nie zmieniło tzn. nie ma nowej listy. Została tylko z 4 poziomu. Rozumiem że przy programowaniu Admin dał nam tylko 4 poziomy. No ale jak widać są szaleńcy którzy mają już większy lvl.
mada faka :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Tworzenie przedmiotów

Post autor: Admin » 19 lipca 2015, 13:03

Jasne, że będzie. To jedna z najpilniejszych rzeczy. Jestem w trakcie tworzenia aktualizacji i liczę, że uda mi się dodać kolejny poziom.

Tetro
Psia Bestia

Post autor: Tetro » 19 lipca 2015, 13:12

To super ale dał byś teraz już niektóre przedmioty które można zdobyć TYLKO na powierzchni.

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 20 lipca 2015, 14:17

W zasadzie sporo 'przepisów' tworzących przedmioty na poziomach 20+ wykorzystuje pojedyncze przedmioty z powierzchni. Zakres takowych będzie na pewno powiększony, ale raczej nie chcę robić całkowicie "powierzchniowych" przedmiotów.

Tetro
Psia Bestia

Post autor: Tetro » 20 lipca 2015, 16:52

Szkoda.

Choć niektóre przedmioty powinny być robione tylko z powierzchniowych. Bardzo rzadko spotykane ale i też potężne.

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 22 lipca 2015, 16:23

Dzisiaj wieczorem wgrywam 11 nowych przepisów na poziom 5 i jeden na poziom szósty. Kolejne będą dołączały w międzyczasie.

Swoją drogą - aktualizacja tylko dla Ciebie. Reszta serwera strasznie z tyłu jest jeśli o tworzenie przedmiotów chodzi.

Tetro
Psia Bestia

Post autor: Tetro » 23 lipca 2015, 12:43

Widzę widzę i raduje się moje serce :)

jak byś mógł napisać gdzie można składniki te nowe zdobyć.

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 23 lipca 2015, 16:42

Składniki są z eksploracji 30 poziomu, ogólnie zwykle jest tak, że poziom przedmiotu = poziom eksploracji, na którą trzeba się udać.

Xenoth
Kretostwór

Post autor: Xenoth » 06 sierpnia 2015, 12:31

Witam, podpinam się pod temat z moim pytaniem.
Po osiągnięciu 10 poziomu miałem błąd i wytwarzanie przedmiotów było u mnie dalej zablokowane. Sprawę zgłosiłem, problem został rozwiązany.
W międzyczasie robiłem inne rzeczy niż wytwarzanie przedmiotów - rozwinąłem bardziej postać, mam większą szansę na znalezienie przedmiotów wyższej klasy.
Teraz mam taki problem, że nie jestem w stanie wydropić zwykłych przedmiotów z 1 tunelu. Od tygodnia (jak nie więcej) wypada wszystko, tylko nie głupi kawałek metalu albo jakaś skóra ze szczura. Nawet skamieniałe jajo nie wypada.
To powoduje, że nie mogę przeskoczyć z wiedzą na wyższy poziom i dalej jestem na pierwszym. Co mam zrobić?

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 06 sierpnia 2015, 21:41

Chodzisz na misje dwugodzinne? Tylko one gwarantują, że coś wypadnie.

ODPOWIEDZ