Hybryda

Wszystko co związane z Forum i/lub Grą. Staramy się cierpliwie wyjaśnić tajniki gry wszystkim użytkownikom.
PruskieDziecko
Pyskacz zwiadowca

Hybryda

Post autor: PruskieDziecko » 03 września 2015, 20:27

Witam, mam wiele pytań, więc po kolei. :)

1) Gram poszukiwaczem, ale patrząc na grę widzę, że dość ciężko nim grać i lepiej wybrać jakąś hybrydę, ponieważ ani dużo exp'a się nie zdobywa a ekspedycja trwa minimum godzinę. Zauważyłem też, że wiele osób łączy poszukiwacza z łowcą, ale ciekaw jestem czy ktoś gra i może coś powiedzieć o hybrydzie poszukiwacz-zarządca - czy się opłaca i czy wygodnie się gra? - czy raczej trzeba wtedy (gdy się chce podłączyć zarządcę) łączyć poszukiwacz-łowca-zarządca? I w przypadku hybryd jak opłaca się ogólnie rozwijać statystyki?

2) Czy jak przyjmę zlecenie w Ośrodku Handlu to realizuję je po prostu wysyłając postać na ilość określonego tam czasu, czy dodatkowo trzeba coś zrobić - walczyć, zanieść jakieś surowce itp.?

3) W Karczmie kupiłem dwa trunki - jeden na +10 do siły i jeden z takim samym bonusem do zręczności. Wypiłem oba i mam tylko jeden bonus, tak ma być?, czy to błąd, bo że dwóch lub więcej z bonusem do siły nie można wypić to logiczne, bo łatwo by było sobie tylko tym staty podnosić, ale oba chyba powinna być możliwość łączenia...

Parę razy edytowałem post i skasowałem część moich pytań, bo kilka rzeczy się rozwiązało "samo". :D

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Hybryda

Post autor: Admin » 06 września 2015, 22:29

1. Tutaj jest chyba trochę na ten temat. Sam konkretnego doświadczenia nie mam:
http://www.board.undergame.pl/viewtopic.php?f=3&t=205

2. Dokładnie tak. Wykonujesz je w tle. Postać zostaje "uśpiona" na dany czas i zdobywa reputację oraz nagrodę po wykonaniu zadania. Jeden klik i nic więcej robić nie musisz.

3. Tak, można mieć aktywny tylko jeden bonus typu "jedzenia". Sam wybierasz to co aktualnie pasuje bardziej do Twojej postaci. Zasoby potencjalnych przedmiotów dających bonus tego typu wciąż czekają na rozszerzenie. Istnieją jeszcze inne - głównie z zakładki "tworzenie przedmiotów". Użycie tamtejszych pozwala na uzyskanie bonusu typu "wzmocnienie". Część przedmiotów można znaleźć także na eksploracjach.

PruskieDziecko
Pyskacz zwiadowca

Post autor: PruskieDziecko » 07 września 2015, 18:18

Dzięki za odpowiedzi. :)

PruskieDziecko
Pyskacz zwiadowca

Post autor: PruskieDziecko » 08 września 2015, 23:28

Jeszcze jedno pytanie:

Czy jeśli pójdę na eksplorację na 8 godzin to jest możliwa walka z kilkoma potworami, czy zawsze tylko z jednym, ale jest większa szansa na mutanta lub herszta?

Tetro
Psia Bestia

Post autor: Tetro » 09 września 2015, 13:03

Tak tylko z jednym. I tak jest większa szansa.
mada faka :lol: :lol:

PruskieDziecko
Pyskacz zwiadowca

Post autor: PruskieDziecko » 09 września 2015, 13:48

Bardzo dziękuję. :) Jeszcze jedno pytanie mnie nurtuje:

Czy robota podczas eksploracji mogę znaleźć w poszukiwaniach, czy tylko w losowym wyzwaniu? Bo w pomocy jest mowa o losowym wyzwaniu, ale troszkę niejasno i nie wiem czy przypadkiem nie chodzi o losowe zdarzenie.

ODPOWIEDZ