Główna misja-KAFTAN / Pytanie

Wszystko co związane z Forum i/lub Grą. Staramy się cierpliwie wyjaśnić tajniki gry wszystkim użytkownikom.
Arel
Kretostwór

Główna misja-KAFTAN / Pytanie

Post autor: Arel » 30 stycznia 2016, 15:02

Siemka jestem nowy w tej grze przeczytałem dział pomocy i przystąpiłem do pierwszej głównej misji.Rozdałem punkty wszedłem do ekwipunku by założyć kaftan klikam i klikam i nic patrze jakieś kwadraciki są w dole więc patrze jest ,,wyposaż przedmiot'' klikam i w dole ekranu pisze ,,Nie spełniasz wymagań by wykonać akcję'' .

Proszę o pomoc jak go założyć :P
Dziękuje za odpowiedzi ;D

ZawszeNigdy
Pyskacz zwiadowca

Re: Główna misja-KAFTAN / Pytanie

Post autor: ZawszeNigdy » 31 stycznia 2016, 11:47

wymaga opisania.
W zeszłym tygodniu została wprowadzona aktualizacja, która umożliwiła zakładanie przedmiotów nie tylko graczom z wydanymi punktami na 'łowca', ale także 'poszukiwacz' oraz 'zarządca'.

Podczas opracowywania aktualizacji NIE został zmodyfikowany skrypt zadania 1 czyli polegającego na założeniu kaftana.
Aby przejść tę misję trzeba poczekać, aż twórca gry poprawi kod tej misji.

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Główna misja-KAFTAN / Pytanie

Post autor: Admin » 01 lutego 2016, 20:22

Witam,
To gigantyczne zaniedbanie z mojej strony ponieważ powinienem sprawdzać status gry, szczególnie po aktualizacji.
Błąd został naprawiony, a każdy gracz, którego on dotyczył może mi posłać wiadomość w grze albo na forum celem otrzymania zadośćuczynienia.

Zablokowany