Awans stalkera - poziom 50

Wszystko co związane z Forum i/lub Grą. Staramy się cierpliwie wyjaśnić tajniki gry wszystkim użytkownikom.
Horton
Nietoperz

Awans stalkera - poziom 50

Post autor: Horton » 24 lutego 2018, 18:46

Plusy:

Bonus platyny (mi chce dodać 334 tylko)
Punkty stalkera 25 (co to jest i jak to można wykorzystać?)

Minusy - masakra:

Awans jest nieodwracalny i powoduje zmiany na koncie gracza.

Twoja kapsuła oraz badania zostaną zrestartowane.
Poziom wszystkich robotów zostaje obniżony do wartości początkowej.
Poziom wiedzy w Warsztacie ulega wyzerowaniu.
Ekwipunek gracza zostaje ściągnięty.
Wszczepy zostają dezaktywowane.
Wyzerowaniu ulega poziom, atrybuty główne oraz umiejętności.
Wyzerowaniu ulega także wszelka posiadana reputacja frakcyjna.
Rozdysponowane punkty stalkera są resetowane na rzecz nowego startu.

Czyli rozumiem że oznacza to: utratę całej technologii, utratę wszystkich poziomów rozbudowanych modułów, utrata CAŁEGO EKWIPUNKU (pewnie tego w z krypty też skoro jej poziom ma spaść do zera) reset robotów (ale pozostaną one w hangarze) kasację wszczepów (ale one zostaną też w ekwipunku) spadek poziomu postaci z 50 na 1 i.....

.... czy to się w ogóle opłaca? Co na tym zyskam tak naprawdę? Bo z tego co wyczytałem wygląda że poza punktami stalkera które nie mam pojęcia do czego mogą służyć i platynę którą na tym lvl stosunkowo łatwo zdobyć to tracę właściwie wszystko co budowałem od początku swojej gry tutaj.

Horton
Nietoperz

Re: Awans stalkera - poziom 50

Post autor: Horton » 26 lutego 2018, 10:15

6 odsłon i nikomu nie chciało się na moje pytanie odpowiedzieć? Odechciewa mi się pomału

Quetzalcoatl
Pajęczak

Post autor: Quetzalcoatl » 27 lutego 2018, 13:04

Tylko ja tu jestem, nawet admin przestał tu zaglądać.

Po resecie zaczynasz rozbudowę kapsuły od nowa. Nic z krypty nie tracisz się nie możesz ze wszystkiego korzystać póki jej nie rozbudujesz.

Reset robotów bo wszystko z kapsuły na nowo musisz budować.

Co do pkt stalkera to za ich pomocą możesz zwiększyć bonus doświadczenia, wydobycia, móc ekwipunku itp. po wejściu w awans stalkera jest opis.

Czy się opłaca ? Zaczynasz zabawę prawie od nowa.

Horton
Nietoperz

Post autor: Horton » 28 lutego 2018, 11:11

Dzięki stary, bałem się głównie o produkty zdobyte z wielkim trudem na eksploracjach, spróbuje zrobić ten awans dzisiaj dzięki za rozjaśnienie :)

Horton
Nietoperz

Post autor: Horton » 06 marca 2018, 20:14

Jeszcze pytanie apropos zdezaktywowanych wszczepów - czy dalsze inwestowanie w nie punktów rozwoju spowoduje odblokowanie ich i odzyskanie dawnych parametrów czy lepiej inwestować w rozwijanie nowo znalezionych wszczepów?

Quetzalcoatl
Pajęczak

Post autor: Quetzalcoatl » 07 marca 2018, 16:41

Ja na nowo ich nie rozwijałem, miałem przykładowo wszczep założony z 24lv a mialem postać na niższym lv to wartość jaki dodawał wszczep była odpowiednio pomniejszona do mojego poziomu i rosla z każdym moim poziomem aż do wymaganego min. poziomu postaci

Horton
Nietoperz

Post autor: Horton » 09 marca 2018, 20:05

I nie ma co ich rozwijać, bo to nic nie daje, wpakowałem pkt. rozwoju tylko w durny deaktywowany wszczep i ani minimalny poziom nie wzrósł ani maksymalny. Przypuszczam że są do wywalenia po prostu

Wilku
Pyskacz Wojownik

Post autor: Wilku » 06 kwietnia 2018, 12:19

Horton pisze:
09 marca 2018, 20:05
I nie ma co ich rozwijać, bo to nic nie daje, wpakowałem pkt. rozwoju tylko w durny deaktywowany wszczep i ani minimalny poziom nie wzrósł ani maksymalny. Przypuszczam że są do wywalenia po prostu
nie są do wyrzucenia tylko będziesz musiał zdobyć dany lvl by działały na setę ja mam od początku te same i tylko z czasem je rozwijam
" Uważajcie czego pragniecie bo przy odrobinie pecha , może się spełnić "
M.L.Kossakowska Siewca Wiatru
Obrazek

Horton
Nietoperz

Post autor: Horton » 11 kwietnia 2018, 09:10

Fakt, jak zdobywasz poziomy to karniaki do wszczepów stopniowo maleją a potem wszczep wraca do 100% sprawności że tak to ujmę

ODPOWIEDZ