Proponowane gifty. Przesada, czy śmiechawa?

Tunele za szerokie, eksploracje za łatwe, a wydobycie za szybkie? Porozmawiajmy.
Lunar
Moderator

Proponowane gifty. Przesada, czy śmiechawa?

Post autor: Lunar » 15 listopada 2017, 14:25

Jak w tytule zademonstruję tutaj listę giftów, na które wpadłem xD
Każdy z nich ma swoją zabawną historię. Do tego oczywiście będzie można dać dedykację graczowi, który otrzyma... ehm prezent... (Tak mówił Adminuś)

A oto gifty. Oceńcie i proszę powiedzcie w komentarzu, czy żarty są przesadzone i niekulturalne, czy jednak zabawne i do przetrawienia.
Miłego czytania :)

Gifty:
Kufel Piwa
Historia: Inicjały na tym przedwojennym artefakcie sugerują, że to arcydzieło w kształcie kiełbasy i jajek należało niegdyś do samego Putina. Cóż, kto nie ma między nogami, musi się wspomagać nie tylko alkoholem...

Maska
Historia: Dawniej każda panienka nosiła na twarzy grubą maskę rzekomo twierdząc, że jest to jedynie upiększający dodatek. Nie wiem, co jest pięknego w grubej warstwie pudru. Jedno jest pewne. Mężczyźni wymiotowali jeszcze przed promieniowaniem i bynajmniej, nie był to objaw choroby popromiennej.

Berło
Historia: Tajemniczy artefakt, który udało ci się skraść z magazynu Poszukiwaczy. Nawet oni nie potrafili rozszyfrować jego zastosowania. Posiada napis na rączce, ale już starty. Jedyne słowa, jakie można odczytać to "love *** durex".

Telewizor
Historia: Niezdatna do użytku puszka, za pomocą której ludzie na początku wieku propagowali głupotę i tępotę. Na obudowie plastikowej skrzynki można przeczytać "Okił". Staruszkowie mówią, że telewizor występował w popularnym cyklu dokumentalnym.

Wilku
Pyskacz Wojownik

Re: Proponowane gifty. Przesada, czy śmiechawa?

Post autor: Wilku » 15 listopada 2017, 14:52

ja dorzuciłbym baton grigorij ruską odpowiedz na reklame jak gwiazdorzysz zjedz snick*$a
" Uważajcie czego pragniecie bo przy odrobinie pecha , może się spełnić "
M.L.Kossakowska Siewca Wiatru
Obrazek

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 07 grudnia 2017, 00:43

Sprawa z giftami na razie jest zawieszona, zobaczymy w przyszłym terminie. Osobiście podchodzę z lekkim dystansem do tego co zaproponowałeś, sam zresztą wiesz. Liczyłem, że wypowie się ktoś jeszcze i w zasadzie nie wiem jak odczytywać brak komentarzy :)

Horton
Nietoperz

Post autor: Horton » 23 lutego 2018, 15:57

Hahahah nie widziałem tego wcześniej dobre dobre :) coś też tu mogę dorzucić

Quetzalcoatl
Pajęczak

Post autor: Quetzalcoatl » 24 lutego 2018, 09:37

Admin pisze:
07 grudnia 2017, 00:43
Sprawa z giftami na razie jest zawieszona, zobaczymy w przyszłym terminie. Osobiście podchodzę z lekkim dystansem do tego co zaproponowałeś, sam zresztą wiesz. Liczyłem, że wypowie się ktoś jeszcze i w zasadzie nie wiem jak odczytywać brak komentarzy :)
Admin uważam że to dobry pomysł, to tylko wzmocni zabawę między graczami. A dać komuś śmierdzącą skarpetkę jak cię wkurza :D

Chyba że sam obawiasz się że nic nie będziesz dostawać :) będę o tobie pamiętał, nie martw się :)

Horton
Nietoperz

Post autor: Horton » 25 lutego 2018, 15:53

Pytanie do założyciela - z jakiej okazji byłyby gifty?

Quetzalcoatl
Pajęczak

Post autor: Quetzalcoatl » 27 lutego 2018, 12:57

Cukierki można było dawać na Halloween i chyba tyle.

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 02 marca 2018, 16:49

Horton pisze:
25 lutego 2018, 15:53
Pytanie do założyciela - z jakiej okazji byłyby gifty?
Ja to rozumiem coś w stylu giftów w portalach społecznościowych. Wiem, że coś takiego funkcjonuje na rosyjskim vk i dawnej naszej klasie, nie wiem czy FB też posiada taką opcję. Ot, kupujesz komuś zabawny prezent, możesz coś dopisać i jest to widoczne u niego w profilu przez x czasu. Funkcja czysto kosmetyczna.

A mnie nadal te proponowane gifty nie do końca przekonują :)

ODPOWIEDZ