Zadania

Tunele za szerokie, eksploracje za łatwe, a wydobycie za szybkie? Porozmawiajmy.
Quetzalcoatl
Pajęczak

Zadania

Post autor: Quetzalcoatl » 07 lutego 2018, 06:39

Witam,

Szczerze zaczynają mnie nudzić i wkurzac te same zadania do wykonania, cały czas jako poszukiwacz muszę szukać tego samego: zestawy lecznicze, mieszanki regeneracyjne i nasiona.

O ile te ostatnie tak jak noże znajduje się na zewnątrz to przez to ich bym nie zmieniał.

Inna rzecz przedmioty z tuneli. Czy nie może system losowac z tunelu 1 i 10 tez innych przedmiotów ? A nie ciągle te same ? Do tego niech to zadanie pomoc naukowców rozszerza się tez o kolejne tunele odblokowywane wraz z lv.

Zawsze będzie na co zuzyc te tony bezużytecznych składników, jeśli też będą zaliczać zadania.

Horton
Nietoperz

Re: Zadania

Post autor: Horton » 09 lutego 2018, 11:23

Popieram - nie dość że monotonne to i człowiek ma przez to braki w wyposażeniu bo te zadania wpadają często i regularnie co 3, 4 pobrane zadanie do wykonania w gildii No i masz nadmiar nikomu niepotrzebnego śmiecia które potem na czacie handlowym próbujesz wymieniać a i tak mało kto te mieszanki regeneracyjne. zestawy lecznicze czy noże kanibala sprzedaje bo wszyscy po osiągnięciu odpowiednio wysokiego lvl kitrają te przedmioty mając te same zadania.

Jest tyle różnych dodatkowych opcji, tyle przedmiotów, że można by to bardzo ładnie urozmaicić

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 11 lutego 2018, 21:00

Jasne, mogę wprowadzić różne wersje obecnych zadań i nie będzie to w żaden sposób problematyczne. Ma to sens, bo na pewno pozwoli na uniknięcie szeregu tych samych zleceń raz po razie, ale z drugiej strony i tak wieje od nich nudą, bo wciąż wszystko ogranicza się do "przynieś, zabij, a później jeszcze raz przynieś". Chciałbym dodać coś całkiem nowego, ale ogranicza mnie trochę forma gry, bo nowe zadania = nowe funkcje.

Znów, doprowadzamy do tego, że poszukiwacze dostaną różne warianty zadań. A co z gladiatorami? Chciałem, żeby ich mniej-więcej było po równo.

Quetzalcoatl
Pajęczak

Post autor: Quetzalcoatl » 11 lutego 2018, 22:36

Generalnie problem jest z ilością surowców z którymi nie ma co robić, bo nie przydają się do zadań, a przedmiotów z nich nie zrobisz bo są gorsze niż te które znajdujesz no i ograniczone są poziomami gracza.

Dla gladiatorów można zrobić zadania typu zabij 10 zwykłych potworów z tunelu X / zabij 2 hersztów z tunelu X. I poszukiwacz będzie miał trudniej bo rodzajów potworów jej mniej niż przedmiotów do znalezienia w tunelu.

Horton
Nietoperz

Post autor: Horton » 13 lutego 2018, 22:31

Z tymi tunelami to też jaja bo w niektórych szansa spotkania herszta nie przekracza 8% przy eksploracji 8 godzinnej. I potem masz takie zadanie blokujące dostępność innych przez miesiąc. Mnie szlag trafia jak widzę to zadanie bo nawet na powierzchni mam problem ze znalezieniem takiej zmutowanej łajzy przez tydzień...

Trzeba by faktycznie coś pomyśleć. Za przykład "zabij 3 pyskacze" "zabij 3 kanibali" itp... wszystkie odmiany bez względu na to czy mutki czy zwykłe stwory. "Pokonaj 20 słabszych graczy" "pokonaj 10 silniejszych graczy"

Wilku
Pyskacz Wojownik

Post autor: Wilku » 16 marca 2018, 15:38

z atakami na graczy mogło by być znam wasz ból bo gram hybrydą nie biorę zadań z gildii poszukiwaczy ale składników niektórych mam po 100+ szt i nie schodzą bo przedmiot który mogę z nich zrobić ma wartość złomu bo lepsze znajduje z poszukiwania po prostu z tych zadań co są może jakieś warianty jak anomalia które są 2 wzmocnienia różne do zrobienia coś w tym kierunku jeśli to nie jest wielkim problemem .... sam dość często poluje na noże bo w gladiatorach to zadnie wraz ze skórkami często wchodzi .... co do rozkazów niestety lubi wpadać ciągle na zmianę 2 z 3 jako łowca mam te ciągle nie wiem jak inne rozkazy wyglądają
ps . Oddałem zadanie zawody i znów dostałem je wiec losowość też trochę lypa bo niestety można trafić na to samo zadanie
" Uważajcie czego pragniecie bo przy odrobinie pecha , może się spełnić "
M.L.Kossakowska Siewca Wiatru
Obrazek

Horton
Nietoperz

Post autor: Horton » 22 marca 2018, 19:56

Dokładnie, to też lipa że potrafi raz za razem wpaść to samo zadanie po dwa albo trzy razy z rzędu jak już je skończysz

Wilku
Pyskacz Wojownik

Post autor: Wilku » 08 maja 2018, 16:50

Horton pisze:
22 marca 2018, 19:56
Dokładnie, to też lipa że potrafi raz za razem wpaść to samo zadanie po dwa albo trzy razy z rzędu jak już je skończysz
gram teraz poszukiwaczem i miałem dni ze 3 x anomalie wchodziły i to nawet jedna po drugiej w zadaniu
" Uważajcie czego pragniecie bo przy odrobinie pecha , może się spełnić "
M.L.Kossakowska Siewca Wiatru
Obrazek

Horton
Nietoperz

Post autor: Horton » 25 maja 2018, 13:12

A miał ktoś tak że zrezygnował z zadania płacąc za to platyną a następne które mu wpadło było identyczne? W sensie zmarnował totalnie tą platynę?

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 28 maja 2018, 19:25

Horton pisze:
25 maja 2018, 13:12
A miał ktoś tak że zrezygnował z zadania płacąc za to platyną a następne które mu wpadło było identyczne? W sensie zmarnował totalnie tą platynę?
Może się to zdarzyć, szczególnie na niskim poziomie gdy pula zadań jest mało zróżnicowana.

ODPOWIEDZ