Powiadomienia - wiadomości

Tunele za szerokie, eksploracje za łatwe, a wydobycie za szybkie? Porozmawiajmy.
Quetzalcoatl
Pajęczak

Powiadomienia - wiadomości

Post autor: Quetzalcoatl » 16 lutego 2018, 06:40

Admin może warto by wprowadzić powiadomienie wpadające wszystkim do wiadomości w momencie rozpoczęcia danego tygodnia z opisem, co daje i do kiedy trwa. Podobnie z tunelami czy konkursami,. Nie każdy od razu zwróci na to uwagę, a przyda się to szczególnie przy konkursach.

Wydaje mi się że to dobry pomysł, a tego typu wiadomość raz na jakiś czas nie za śmieci skrzynki. Czyli nie zaszkodzi a może pomóc.

Ps. Wspomnialem o tym również na czacie.

Horton
Nietoperz

Re: Powiadomienia - wiadomości

Post autor: Horton » 17 lutego 2018, 19:22

Mogłaby być informacja do kiedy dany tydzień trwa na pasku tak jak z turniejami, tak dla całkowitej pewności do kiedy można po dobrej cenie kupić np. filtry tlenu. Bo zakładam że jest to do północy w niedzielę danego tygodnia?

Quetzalcoatl
Pajęczak

Post autor: Quetzalcoatl » 18 lutego 2018, 21:10

Te paski akcji zasmiecaja mi widok w telefonie nie chciałbym ich powiększać. Wystarczyła by zajawka na pw na początku tygodnia specjalnego czy konkursu, a tak to sam łapie się ze na to nie zwracam uwagi i np. dzień z konkursu przepada.

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 21 lutego 2018, 12:43

Tak jak pisałem - byłoby to możliwe, gdyby zmiana tygodnia następowała automatycznie, a nie ręcznie jak ma to miejsce obecnie. Prawdopodobnie więc zmienię nazwy tych eventów, z "tydzień" na coś innego, bo jak wielokrotnie udowodniłem rzadko trwają one 7 dni.

Niemniej jednak, sugestia jest słuszna, ale tylko przy pełnej automatyzacji gry. To by się wiązało z dodatkowymi zapytaniami do bazy, na razie wolę tego uniknąć, ale z pewnością można to rozważyć gdy oprócz turniejów i mini eventów pojawią się też jakieś inne zdarzenia tymczasowe.

Quetzalcoatl
Pajęczak

Post autor: Quetzalcoatl » 21 lutego 2018, 21:01

Nie rozumiem skoro uruchamiać dany ewent czy tydzień ręcznie, to możesz zrobić od razu by po odpaleniu wysyłała się do wszystkich określona wiadomość.

Inf. do kiedy trwa ewent by się przydała. Tak samo o tym że "dziś rusza nowy turniej ble ble ble" nie każdy pilnuje pasków.

Jeśli nie wszyscy chcą dostawać powiadomienia na pw, to dodać w ustawieniach profilu opcje do zaznaczenia czy chce czy nie chce otrzymywać inf. o rozpoczęciu nowych ewentów itp.

Horton
Nietoperz

Post autor: Horton » 23 lutego 2018, 10:16

Można by zrobić dla aktywnych graczy coś takiego, nie mam nic przeciwko

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 02 marca 2018, 16:58

Quetzalcoatl pisze:
21 lutego 2018, 21:01
Nie rozumiem skoro uruchamiać dany ewent czy tydzień ręcznie, to możesz zrobić od razu by po odpaleniu wysyłała się do wszystkich określona wiadomość.

Inf. do kiedy trwa ewent by się przydała. Tak samo o tym że "dziś rusza nowy turniej ble ble ble" nie każdy pilnuje pasków.

Jeśli nie wszyscy chcą dostawać powiadomienia na pw, to dodać w ustawieniach profilu opcje do zaznaczenia czy chce czy nie chce otrzymywać inf. o rozpoczęciu nowych ewentów itp.
Eh, potrzebowałbym czasu do napisania normalnego panelu administracyjnego :(
Z tym mam niestety problem i to dość spory, szczególnie z uwagi na to, że tabelki bazy dość często ulegają zmianie. Niemniej jednak, fakt, mogę zrobić opcję "wiadomości grupowych".

ODPOWIEDZ