Jak dyskutować, aby nie skończyć na Arenie - Regulamin.

Nowości dotyczące gry
Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Posty: 466
Rejestracja: 11 stycznia 2015, 13:20
Lokalizacja: Żagań
Kontaktowanie:

Jak dyskutować, aby nie skończyć na Arenie - Regulamin.

Post autor: Admin » 11 stycznia 2015, 19:53

1. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto na forum. Jak stwierdzono ustawą w Stolicy dwa i więcej kont mogą posiadać tylko osobniki mające w sobie genotyp pełzaczy - nikt woli nie wiedzieć jak doszło do takiej sytuacji, ale prawo do debaty powinien mieć każdy mieszkaniec tuneli.

2. Prosimy aby nazwa otwieranego tematu opisywała to, co w temacie się znajduje. Postarajcie się skrótowo opisać wasz problem lub propozycję. Ponadto temat powinien znajdować się w odpowiednim forum/podforum. Temat może zostać przeniesiony jeśli zajdzie taka potrzeba. Podsumowując - jeśli w waszej piwnicy zalągł się Kretostwór to najlepiej będzie sięgnąć po karabin. Nie ma tu miejsca na dyskusję.

3. Prosimy nie odświeżać bardzo starych tematów, szczególnie jeśli dotyczy on spraw nieaktualnych. Świat Tuneli ulega ciągłym zmianom więc istnieje możliwość, że ponowne podniesienie starego, rozwiązanego problemu spowoduje tylko wzburzenie wśród tłumu.

4.
Prosimy nie obrażać innych użytkowników naszej społeczności. Bo i po co? Takie zachowanie może skutkować wygnaniem w tunele. Tam gdzie nie ma światła. Na zawsze.
4a. Sama kultura słowa także powinna zostać zachowana. Jesteśmy na forum publicznym, a Twoje posty będą czytane przez innych użytkowników, niekoniecznie związanych z grą. Należy zastosować sztuczkę zwaną "przemyśleniem sprawy". Udajemy się na jedną ośmiogodzinną eksplorację a po powrocie niekoniecznie pamiętamy o co nam właściwie chodziło.

5. Prosimy o powstrzymanie się od wysyłania i umieszczania na forum treści agresywnych, pornograficznych, nielegalnych lub seksistowskich. Internet jest pełen społeczności gdzie taka zawartość zostanie przyjęta z radością. To nie jest jedno z tych miejsc. Z drugiej strony - w samej Stolicy pewnie będziesz świadkiem niejednej interesującej sytuacji. Ale nie opisuj jej, Dobra?

6. Prosimy o zachowanie umiaru w ekspresji myśli, to znaczy niespamowanie. Piszemy na temat, nie umieszczamy posta pod postem i jeśli to możliwe staramy się zastosować w swojej wiadomości podstawowe zasady ortografii i gramatyki. Dzięki temu zdobywamy uznanie u innych jak i przychylność u Poszukiwaczy. Historia prawdziwa.

Karą za złamanie regulaminu może być ostrzeżenie, lecz istnieją także bardziej radykalne metody. Co dziwne, całe społeczeństwo je wspiera co sugeruje, że jest to świetna rozrywka dla małych i dużych. Do kar należą:
- Czasowe zamknięcie w jednym pomieszczeniu z Pełzaczem (Co... to chyba wyjaśnia sprawę niepożądanego genotypu).
- Sprzątanie po walkach na Arenie.
- Praca przy budowie nowych obiektów w Stolicy.

No i te całkowicie ekstremalne, po których nie wraca nikt:
- Wyjście na powierzchnię w stroju Adama.
- Walka na Arenie drewnianym patykiem.
- Wejście w najciemniejszy tunel. Tam gdzie nawet mrok obawia się śmierci.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość