Przenosiny na nowy serwer - PHP7

Nowości dotyczące gry
Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Przenosiny na nowy serwer - PHP7

Post autor: Admin » 18 marca 2017, 19:37

Moi drodzy gracze,
Wielokrotnie o tym wspominałem, pierwszy raz we wrześniu 2016 roku, a teraz ten moment nadszedł. Cały projekt zostaje przeniesiony na nowy serwer, o nieco niższych parametrach. Jest to wynik oszczędności - za obecny serwer musiałbym płacić ponad 30€ miesięcznie, podczas gdy nasza nowa lokalizacja oznacza znacznie mniejsze koszty, które jestem w stanie pokryć z własnej kieszeni. Dodatkowo - nasz nowy serwer posiada wersję PHP7, która oznacza nieco szybsze wykonywanie skryptów i pewność, że jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami.
Oczywiście - to nie koniec zmian, ale sam proces przenosin i dostosowywanie kodu do nowej wersji PHP zaabsorbował mnie na tyle, że chwilowo nie ujrzymy niczego rewolucyjnego, ani zmieniającego sposób gry. Jeszcze nie. Gdy już opadnie pył to w końcu rozpocznę budowanie nowych, fajnych opcji, bazując na waszych pomysłach.

Przerwa potrwa od 18.03.2017, od godziny 23 do 19.03.2017, do godzin popołudniowych. Dokładne informacje na temat wznowienia gry znajdziecie na naszym Facebooku.

Proszę o cierpliwość!
Mam jednocześnie nadzieję, że cały proces przebiegnie bez problemów.

Admin

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Przenosiny na nowy serwer - PHP7

Post autor: Admin » 19 marca 2017, 15:18

Z powodu problemów technicznych niezależnych ode mnie o godzinie 17 wracamy pod tymczasową domeną https://test.undergame.pl .
Jest ona podpięta pod naszą oficjalną, nietestową bazę, wszystko powinno działać jak wcześniej.

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Przenosiny na nowy serwer - PHP7

Post autor: Admin » 20 marca 2017, 11:59

Domena https://undergame.pl jest już aktywna. Proszę o powolne przenoszenie swoich akcji właśnie na nią.

ODPOWIEDZ