Koniec Beta testów

Nowości dotyczące gry
Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Koniec Beta testów

Post autor: Admin » 14 lutego 2015, 17:59

Oficjalne Beta testy Under dobiegną końca 28 lutego o 23:59. Wraz z dniem pierwszego marca rejestracja i logowanie zostaną tymczasowo zamknięte. Wszystkie konta stworzone przed tym dniem nadal będą istniały w systemie, lecz ich statystyki zostaną wyzerowane w ramach przygotowań do nowego, oficjalnego startu, który nastąpi po kilkudniowej przerwie. Data rozpoczęcia gry pojawi się z pewnością na stronie głównej.

Pozwólcie, że napiszę wam parę słów na temat moich dotychczasowych wrażeń z przebiegu testów.

Dzięki wam znaleziono i załatano ponad setkę drobnych błędów i kilka naprawdę poważnych. Nie wiem na ile wolna od błędów będzie gra w wersji 1.0, ale pozostaje mi mieć nadzieję, że pozostaniecie tak samo czujni jak wcześniej i, że nie natrafimy na żaden błąd, który pozwalałby złamać zasady gry.
Kolejne błędy i implementacje dot. balansu – głównie te mniejsze – będą wprowadzane cały czas podczas następnych dwóch tygodni. Ich lista jest na bieżąco aktualizowana i znajduje się tam gdzie zwykle. W związku z chęcią zapewnienia możliwie najwyższej jakości gry po resecie w 1.0 nie pojawi się żadna całkowicie nowa funkcjonalność.
Pewne elementy z pewnością mogłyby być bardziej interesujące. Zarówno na forum, jak i poprzez zgłoszenia w grze dotarły do mnie dziesiątki propozycji, z których większość została zaimplementowana. Pewnie można by zaimplementować wszystko, ale wtedy testy ciągnęły by się kolejnymi miesiącami. Tego chcę uniknąć.
Tutaj spełniłem swój cel – chciałem, aby gracze mieli wpływ na mechanikę gry. Myślę, że to się udało, a z pewnością przyda się także w przyszłości.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zgłosili cokolwiek – od literówek, poprzez opinie dotyczące gry po większe błędy. Tym, którzy poświęcili grze swój czas, pokazując, że moja praca nie poszła na marne. Specjalne podziękowania dla ludzi na forum. Przeprowadziliśmy parę bardzo ciekawych dyskusji.

Na koniec krótko o nagrodach obiecanych graczom zaangażowanym w grę.

Każdy gracz, który ukończył fazę treningową otrzyma unikalne odznaczenie betatestera uprawniające do skorzystania z emblematu i tła w profilu. To małe podziękowanie za rejestrację i testowanie podstawowych funkcji gry.

Każdy gracz, który osiągnął dziesiąty poziom doświadczenia otrzyma, oprócz wspomnianego wyżej odznaczenia, 1000 jednostek platyny, które zostaną przydzielone do konta wraz ze startem gry. Ponadto gracze ci otrzymają także podziękowania na adres e-mail (proszę się upewnić, że macie prawidłowo wypełnioną tę rubrykę w profilu).

Ponadto niestrudzeni poszukiwacze, gracze na dwudziestym i wyższym poziomie doświadczenia mogą liczyć na specjalne wyróżnienie. Ich konto będzie miało aktywny miesiąc premium w momencie startu gry.

Mam nadzieję, że nadchodzące miesiące będą dla nas wszystkich okresem, w którym nie tylko będziemy się bawić, ale także wzajemnie budować grę. Oczywiście, nadchodzące aktualizacje nie będą tak częste jak dotychczasowe, ale mam nadzieję, że zmienią rozrywkę na dobre. Tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Jeszcze raz dziękuję zaangażowanym w grę w Under,
Administrator

Zablokowany