Żarty

Dyskusje związane z ogólnie pojętym światem zewnętrznym. Tym, który jeszcze istnieje.
firebite
Moderator
Profil: http://www.undergame.pl/page/player/1494

Żarty

Post autor: firebite » 11 maja 2015, 22:03

Cześć

Pomyślałem sobie , że może warto rozluźnić trochę atmosferę i tematykę forum i właśnie temu ma posłużyć ten temat. :P
Zapraszam do wklejania linków i zdjęć żartów , które najbardziej was rozśmieszyły oraz do wymyślania własnych. :P

Z poważaniem. - Firebite

Awatar użytkownika
Lachesis
Pyskacz - Weteran

Re: Żarty

Post autor: Lachesis » 12 maja 2015, 13:46

[skopiowane, nie moje]

Kumpel kiedys mowil jak dorwal zajebste ziolo, mowil ze w zyciu takiego nie palil no i jak to po tym zwykle bywa, zlapalo go gastro. Poszedl do kuchni, nastawil sobie pizze na jakies 5 minut i wrocil do pokoju. Mowil ze usiadl sobie na fotelu i mu tak bylo zajebiscie wygodnie ze po prostu zasnal. Budzi sie, taki zajebiscie wypoczety, mowil ze dawno sie tak nie wyspal no i idzie do kuchni, patrzy a tam jeszcze 2 minuty zostaly.
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło."

Stephen King - Miasteczko Salem

ODPOWIEDZ