Dodatek do Undergame.

Dyskusje związane z ogólnie pojętym światem zewnętrznym. Tym, który jeszcze istnieje.
firebite
Moderator
Profil: http://www.undergame.pl/page/player/1494

Dodatek do Undergame.

Post autor: firebite » 29 czerwca 2015, 16:21

Cześć
No więc pobawiłem się trochę w c++ i postanowiłem wrzucić dodatek do Undergame.
Dodatek liczy nam czas potrzebny do wydobycia danej ilości przedmiotów, uwzględniając średnią przerwę jaką mu podamy.
Dodatek rozumie jedynie liczby całkowite!
Plik otwieramy wchodząc w folder - "bin" -> Zarządca
Z poważaniem. - Firebite

Dodatek ->
Zarzadca.rar
ZarzadcaV_01
(225.45 KiB) Pobrany 407 razy

Askatrash
Kretostwór

Re: Dodatek do Undergame.

Post autor: Askatrash » 05 lipca 2015, 13:31

Po wprowadzeniu danych wyłącza się i nie wiem co mam z tym fantem zrobić wprowadzam liczby całkowite jakby co. Mam sobie ostatecznie sam to wyliczyć?

Eugen
Kretostwór

Re: Dodatek do Undergame.

Post autor: Eugen » 28 sierpnia 2015, 11:21

"Dodatek" to chyba za mocne słowo. Raczej pomocniczy programik obliczeniowy.
U mnie problem też występuje - może chodzi o podstawienie wartości "a" na początku? C++ znam tylko podstawy, więc niekoniecznie to będzie dobry strzał, ale gdy sam skompilowałem dołączony plik cpp to działa.

Takie obliczenia można spokojnie zrobić w Excelu, ale daleki jestem od negowania tworzenia takich programów w C++ :-).

Nie zgadzam się z przyjętym wzorem. Jeżeli chcę wydobyć 10 000 surowców, przerwa między wydobyciem to 1 minuta, wydobycie trwa 20 minut, a podczas jednego wydobycia zdobywam 2250 to czas trwania 5 wydobyć będzie wynosił 5x20 + 4x 1 minuta, czyli 104 minuty, a nie tylko 101.

Życzę powodzenia w nauce C++. Sam też sobie tego życzę.

ODPOWIEDZ