Unikaty - szansa znalezienia

Wszystko co związane z Forum i/lub Grą. Staramy się cierpliwie wyjaśnić tajniki gry wszystkim użytkownikom.
Horton
Nietoperz

Unikaty - szansa znalezienia

Post autor: Horton » 10 lutego 2018, 23:31

Czemu unikaty są tak cholernie trudne do znalezienia? Odbyłem już 316 (!) eksploracji w tym 62 na powierzchni i nie wpadł mi jak do tej pory żaden unikalny przedmiot a jeszcze trafiło mi się zadanie z wątku fabularnego żeby znaleźć taki unikat. Po ofertach z rynku i po raportach z walk graczy widzę ze nie są to jakieś specjalnie doładowane przedmioty w stosunku do tego jak nikła jest szansa ich znalezienia. Na rynku są po jakichś kosmicznych cenach rzędu kilka milionów za sztukę, masakra...

Gdyby tak zwiększyć nieco szanse ich odnajdywania.... ;)

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Unikaty - szansa znalezienia

Post autor: Admin » 11 lutego 2018, 19:34

Unikaty można znaleźć:
- Na powierzchni (mapy z misją "Poszukuj" - 2% sukcesu + dodatkowe 3% w przypadku modyfikacji "Mapa skarbów).
- Ze skrzyni dostępnej na "Aukcjach" w Centrum Handlu. Oczywiście, unikat znaleziony w ten sposób nie pozwala na zaliczenie zadania związanego z "odnalezieniem..."

Unikaty muszą być unikatowe, chyba, że znów chcemy wprowadzić coś nad nimi, coś jeszcze bardziej rzadkiego. Możliwe, że pojawią się przedmioty, które zwiększą tę szansę o 1-2% na 24h, nie wiem jeszcze jakiego będą źródła.

Horton
Nietoperz

Post autor: Horton » 13 lutego 2018, 22:24

Czyli max 5%, spoko to by tłumaczyło ich rzadkość. A można pomóc jakoś wymyślać ich właściwości? Rzucać propozycje i nazwy przedmiotów w którymś temacie?

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 15 lutego 2018, 00:52

Możesz rzucać, stwórz temat w propozycjach dotyczących gry ze swoimi pomysłami na unikaty i ich wsparciem na obecne aspekty gry.

Gorthaur
Kretostwór

Post autor: Gorthaur » 12 kwietnia 2018, 22:54

Witam. Interesuje mnie ile jest różnych rodzajów unikatow tj. (pistolet tesla, hełm ostatni Wartownik, skóra gada, itp.) dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 02 maja 2018, 10:20

Unikatów jest 12.

AdonaiDuma
Kretostwór

Post autor: AdonaiDuma » 08 maja 2018, 17:56

Szkoda że nie ma spisu dostępnych unikatów.

Wilku
Pyskacz Wojownik

Post autor: Wilku » 08 maja 2018, 23:49

mam pytanie jak zdobyć unikatowego bota też z zewnętrznej a drugie czemu nie ma plecaka unikatowego oprócz posiadanego przez admina bo innego nie widziałem u nikogo
" Uważajcie czego pragniecie bo przy odrobinie pecha , może się spełnić "
M.L.Kossakowska Siewca Wiatru
Obrazek

AdonaiDuma
Kretostwór

Post autor: AdonaiDuma » 09 maja 2018, 18:53

Admin mogę Cię prosić o sprawdzenie czy modyfikator mapa skarbów na prawdę zwiększa szanse do 5%. Może jest jakiś bug i dalej liczy tylko 2%. Ostatnio chodzę tylko na takie. Krocie zapisków wydaję, a różnicy nie widzę, nawet odczuwalnie gorzej.

Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Admin » 23 maja 2018, 17:54

AdonaiDuma pisze:
09 maja 2018, 18:53
Admin mogę Cię prosić o sprawdzenie czy modyfikator mapa skarbów na prawdę zwiększa szanse do 5%. Może jest jakiś bug i dalej liczy tylko 2%. Ostatnio chodzę tylko na takie. Krocie zapisków wydaję, a różnicy nie widzę, nawet odczuwalnie gorzej.
Tu niestety wiele nie poradzę. To kwestia losowości, uwierz mi. Raz się uda raz nie, nigdy w zasadzie nie masz gwarancji, bo tak działa prawdopodobieństwo.

ODPOWIEDZ